| Alesssya a întrebat:

Daca blochez o persoana pe facebook, ii va arata numele persoanei de care a fost blocat? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Janos_Dora_1996 a răspuns:

Nu,ii va aparea numele tau la commurile(daca ai lasat pe pozele,albumurile, status-urile ei)ncu o culoare neagra, nu poate da click pe numele tau, cum ai fi invizibil pentru el, dar nu-l trimite facebook-ul nici un mesaj sau altceva pentru el ca a fost blocat de cineva.

4 răspunsuri:
| Kiiindeer a răspuns:

Nu :d.

| Torrie a răspuns:

Păi...
Din câte ştiu eu nu îţi va mai putea accesa contul şi îşi va da seama că ai blocato thinking

| Alesssya explică (pentru Janos_Dora_1996):

Dar daca sunt etichetat in pozele prietenilor, acesta tot poate sa imi vada pozele?

| Torrie a răspuns (pentru Alesssya):

Păi da, poate vedea pozele publicate de prieteni tăi.