| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

daca eu blochez o persoana pe facebook ea poate vedea ca eu am blocat-o? funda si vot

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

O să-şi dea seama când o să vădă că nu-ţi poate accesa profilul

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru AdiSR):

Da acea persoana ma uraste si eu la fel si nu suntem prieteni pe fb si atunci vede?

| AdiSR a răspuns (pentru Roxin_Alex_1989):

Persoana pe care o blochezi nu primeşte nici-o notificare cu privire că l-ai blocat, dacă încearcă să te caute, tu nu o să apari în rezultatele lui.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Nu dar va vedea că ai blocat-o și probabil se va gândi că i-ai dat block happy. Fundă?
Pa, pa.