| Dynamoo a întrebat:

cum blochez o persoana pe facebook care ma eticheteaza fara sa o cunosc in afara de stergerea din lista sa i blochez facebook sa nu poate sa mai intre pe el.Dau FUNDA pentru
cel mai bun raspuns.Sau daca nu un hacker sa-i dau numele persoanei si sai stearga contul. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| melis13 a răspuns:

Langa mesaj este o sageata.Da click pe ea exact langa sterge din lista de prieteni.tu dai click pe Raporteaza/Blocheaza! Si atata tot! sper sa fie de ajutor!