| gGrigore a întrebat:

Daca cumpăr gta5 second hand pentru ps4, voi putea juca online, va fi totul bine?
Ce diferență este intre o joaca noua si una second hand, exemplu gta 5 pentru ps4?

Răspuns Câştigător
| XPraFF a răspuns:

Te asigur ca nimic nu va fi schimbat, doar ca daca e second-hand asta inseamna zgarieturi fine pe carcasa sau probabil nu este cartea care iti spune despre joc! CD-ul nu poate fii afectat, altfel, l-ar fi vandut cu 10 lei CD-ul! Te asigur ca nu va fi schimbat cu nimic joaca ta! Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie cd-ul (poate sa fie el si mana a 14-a, doar sa nu fie prea zgariat ca dupa nu-l citeste) si sa platesti acel PSN, sa poti juca online.