| Yoyo12345 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un ps3, care este diferenta intre ele, adica unul costa 450 lei, am gasit altul la 230 lei, second hand ma refer? Pe ps3 te poti juca multiplayer adica online cu altii?

3 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Da-mi link de la ps-uri si o sa iti spun

| RobertRawr a răspuns:

Ca sa te joci online iti trebuie PSN. Diferenta de la o consola noua la una second hand nu este mare insa este recomandad sa iei una noua.

| Doku2002 a răspuns:

Lasa un link cu cele doua ca sa te ajut mai bine.
Daca ala la 450 este nou, si celalalt la 230 lei este second hand, pana la urma poti lua second hand-ul daca a fost intretinut cum trebuie, si cu restul banilor poti cumpara jocuri.
Da, te poti juca multiplayer gratuit de pe PS3, iti creezi doar un cont de PSN.