| fdff a întrebat:

Daca downloadez jocuri, se strica calculatorul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Depinde de pe ce site... unele siteuri au virusi asa ca pregatestetzi anivirusuwinking

| fdff explică:

Toti m-ati ajutat. Funde pentru toata lumea! A, si موسيقى, de ce mi-a aparut "Raspuns suspendat"? Pentru ca raspunsul chiar m-a ajutat. Da! Asa e! Am un Antivirus foarte bun si spune ca milioanele mele de jocuri downloadate n-au nici-un virus! Yey! Ce noroc am...

| AlexX a răspuns:

Doar daca sunt virusate... calculatorul nu se strica din jocuri downloadate.

| Al3x_3407 a răspuns:

Nu daca nu au virusi