| Marian586 a întrebat:

imi suneti va rog frumos cum scap de virusi in metin 2 carbon fara sa mi se strice calculatorul ca am mai ajut metin 2 ro si mi s-a stricat calculatorul de 3 ori iar acuma tatal meu nu ma mai lasa sa downloadez metin ca ai frica ca se strica calculatorul va rog sa raspunda cineva

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Ia acest antivirus! http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| Marian586 explică (pentru heAdgN):

Mersi mi-ai fost tare de ajutor

| heAdgN a răspuns (pentru Marian586):

Imi dai funda?big grin

3 răspunsuri:
| EU19 a răspuns:

Ia un antivirus sau renunta la metin.Nu inteleg ce va place la jocu ala.