| VirtualKnight a întrebat:

Daca este cineva cu server de counter-strike fara playeri sau putini si este disponibil sa dea admin gratis va rog eu sa imi dati mie fiindca am experienta am mai fost owner pe un server si o sa incerc sa fac reclama la server?

Răspuns Câştigător
| DannyXDanny a răspuns:

Intra pe Cs.PowerCs.Ro, Dr.PowerCs.Ro, Dr2.GameBox.Ro, Zombie.Indungi.Ro, Rw.Gamebox.ro, GG.AlphaCs.Ro, BB.AlphaCs.Ro,Cs.AlphaCs.ro, Zm.AlphaCs.ro, Train.AlphaCs.Ro, Bhop.AlphaCs.ro si Predator.Idle.Ro sau Predator.Idle.Com. Sper sa-ti placa. Funda?

1 răspuns:
| Alexandru32178 a răspuns:

Zm.lgn.ro cel mai tare sv de zm cs 1.6. Va asteptamwinking