| alexandra811 a întrebat:

Daca este un cont pe Metin2ro peste level 30 si vreti sa-l dati moca,(preferabil fata daca nu il voi schimba eu) eu va multumesc mult oricum pup ID: ( alexandra_delia45 ) (Va rog contactati-ma pe id ca va voi multumi extrem de mult, daca imi dati parola contului trimiteti-o pe mess).

1 răspuns:
| WeepOficial a răspuns:

Eu cred ca nimeni nu da cont moca..sau doar ca sa te fraiereasca cred eu ca cel mai bine este sa iti faci tu un cont nou is asa nu e mult pana la nivel 30. happy crede-ma happy Sper ca ti-am fost de ajutor, si sper ca o sa asculti melodiile mele de pe youtube happy /user/WeepOficial/videos mersi happy