| Cosmin181111 a întrebat:

Dacă eu cumpăr un joc de pe eneba, codul îl pot introduce și pe ps4?

1 răspuns:
| gherry a răspuns:

Depinde. Trebuie să scrie pe eneba faptul că acel joc este de PS4 și trebuie sa fii sigur că nu este limitat într-o anumita regiune, de exemplu poți sa îl activezi doar în Argentina. Ar trebui sa te anunțe de faptul că este blocat într-o anumita regiune. Am folosit eneba doar pentru pc și am fost mulțumit pentru rapiditate. Bafta și o seara frumoasa! ☺️