| WAY a întrebat:

Buna TPU! As vrea si eu sa-mi cumpar fifa 22 de pe eneba dar nu-mi merge paysafe-ul adica mi-am facut cont de paysafe si am bagat codul de la paysafe pe contul de paysafe ca nu ma lasa sa bag fix 300 in eneba. Ajung acolo unde trebuie sa platesc, ma loghez cu contul ca acolo am banii dar nu ma lasa sa platesc imi zice asta: "Adaugă paysafecard-ul(-urile) cumpărate la soldul tău paysafecard, aici, pentru a finaliza plata.". Poate sa-mi explice si mie cineva cum trebuie sa fac pls.

1 răspuns:
| salutadw a răspuns:

Probabil trebuie sa mai platest si niste taxe care costa cam 5 lei, mi s-a intamplat si mie