| ToTaLw a întrebat:

Daca iau windows 7 ultimate de pe internet(de pe sait-uri private, nu dau nume) merge sa il instalez fara sa il pun pe cd? Adica sa il instalez folosind daemon tools.

Răspuns Câştigător
| Antzzk a răspuns:

Desigur, poti sa il instalezi cu daemon tools, numai nu poti formata unde ai windowsul vechi. Si daca pui windows peste windows... o sa fie naspa. Anyway, daca ai dvd poti sa il pui cu Nero.

1 răspuns:
| mickeyMT a răspuns:

Poti sa-l instalezi, dar pe partitie diferita fata de sistemul de operare curent, pentru ca nu ai cum sa instalezi OS peste alt OS care ruleaza deja.
Oricum, cea mai "sanatoasa" metoda este aceea de a instala OS din boot de pe DVD/USB dupa restart.