| Drecsy a întrebat:

Dacă imi cumpăr Forza Horizon 3 CD pentru Xbox one il pot activa cu codul respectiv pe Windows store? Având in vedere ca e același cont si daca il instalezi pe xbox one sigur merge pe pc... Păreri? Dau fundiță

3 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Pe Xbox One este Windows Store, nu? daca da, merge si pe calculator, asta e parerea mea

| Drecsy explică (pentru alii98):

Ei imi zic ca dupa ce il instalez pe xbox one imi apare ca si cumparat in Windows store si il pot downloada si pe pc. pana acum m-am jucat doar demo-ul. Si nu am xbox one si nici nu am de gand sa dau 300 de ron pe windoes store asa iau si am si un cd sa ma dau mare cu el laughing

| alii98 a răspuns (pentru Drecsy):

Poti face asta