| Cristian2003 a întrebat:

Daca imi descarc Minecraft-ul cu bani de pe site-ul oficial si dupa ce il voi descarca imi va arata sa-mi fac un cont premium al meu si exista si optiunea de a intra pe un cont premium si obtiunea de z intra pe un cont no premium deoarece eu am un cont no premium unde pe sky wars pe play.minecraft-romania.ro am sclr 293 si vreau sa-l continui pe minecraft-ul premium,dar nu pe un cont premium sa nu o iau de, a cspat si sa joc tkt pe acesta ca eu am un minecraft piratat cu care jucam cu acest cont sky wars si asa am scor de 293 de puncte, dar Minecraft-ul imi da crash si vreau sa imi descarc cu bani Minecraft premium ca sa imi pot face un cont premium al meu pe care sa joc sky wars pe hypixel si sa vad dqca exista si obtiunea de cont premium si de no premium ca sa intru cu contul meu de no prwmium pe play.minecraft-romania.ro pe sky wars sa-mi fac scorul de 293 de puncte scor si mai mare!

2 răspunsuri:
| andreyneaga a răspuns:

Oti descarca minecraft pe mobogenie gratuit fara bani fara cont si poti avea ori ce ai toate serverele acolo se numeste:minecraft pocked edition