| 2handsUp a întrebat:

Daca imi descarc o apliatie virusata (de exemplu un joc) pe calculator si o instalez antivirusul ma va atentiona dupa ce am instalat-o sau imediat ce am descarcat instalarea? Daca ma atentioneaza dupa ce l-am instalat si deschis, antivirusul va mai putea sterge virusul?

2 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

Depinde de antivirus iti recomand AVG daca ai android.
Te atentioneaza inainte sau dupa depinde cat de mare e problema sau cat de bine e ascuns virusul
Funda?

| M4a1D3aD a răspuns:

Am gresit cu android. Nuti trebuie android am scris eu din greseala cu gandul la altceva.