| jan33tt a întrebat:

Daca imi deschid un cont pe o casa de pariri online de ex betathome sau bet365. din astea, prima data am contul gol si trebuie sa mi bag eu sau imi dau si ei ceva de inceput? la ce case imi dau ei bani de la inceput?

Răspuns Câştigător
| vt8235 a răspuns:

Fara sa bagi si tu ceva (minim 10, 20 lei diferite case diferite minimuri) nu primesti bonus, bet365, bwin, gamebookers, sportingbet, au bonusuri. trebuie sa dai atentie in schimb urmatorului lucru ca sa poti retrage bonusul trebuie sa fi rulat de vreo 3 ori in pariuri acea suma din bonus. dar difera de la casa la casa.bafta