| Muffins99 a întrebat:

Daca imi fac un blog in wordpress si peste ceva timp as vrea sa renunt la design-ul premium si sa-mi pot angaja pe cineva sa-mi faca design-ul meu propriu, as putea pastra numele de domeniu si articolele care au fost publicate in el?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci www.ucoz.ro - poti oricand sa-ti personalizezi design-ul dupa bunul plac si iti ofera mult mai multe posibilitati comparativ cu Wordpress...

| AlyxandirClaw a răspuns:

Da.