| vodka99behappy a întrebat:

Daca imprumut niste jocuri de la cineva pe xbox si le salvez pe hard disk pot sa joc si fara dvd de la joc?

2 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Depinde, de obicei nu, decat daca il crack-ezi cu un crack no-cd pentru jocul respectiv, care il gasesti pe net.

| rexiomaria a răspuns:

Stai,adica pe card? sau te referi sa le dowlandezi? dar daca te referi sa-l joci si apoi sa joci salvarea fara sidiu scuze nu poti! are nevoie de sidiu, acolo e jocul! c e ai tu acolo este doar salvarea ta nu o copie a jocului.