| Vlad1428 a întrebat:

Daca incep un canal de gaming pe YouTube...ce jocuri mi-ati propune sa joc?

Răspuns Câştigător
| Sebastian234 a răspuns:

Captezi atentia cu cele horror: Amnesia The dark descent, Amnesia Custom Story, Amnesia A machine for pigs, Dreadout, Outlast, Nosferatu, Left 4 dead 2 si Bongcheon Dong Ghost pe care il gasesti pe siteul asta (e o poveste horror cu animatii si nu te lasa pana nu vezi ceva: http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=31&weekday=tue) Funda!

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Ti-as recomanda NFS World si Minecraft.
Dar sa nu iti omori tot timpul cu ele.