| deM0 a întrebat:

Daca instalez windows 7 pe un hard de laptop care e in pc si dupa aia il bag in laptop merge ok?

4 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Da dar sa il instalezi corect.

| darkwisper a răspuns:

Configuratia PC-ului NU SE VA POTRIVI CU LAPTOPUL!
Te rog sa nu incerci sa faci asa ceva, deoarece iti pierzi timpul.
Laptopul are alta configuratie, alte componente, alte si alte si alte piese.

Pune pe stick windowsul, cauta tutorial ca nu e greu, si instaleaza-l cu stickul.

| deM0 explică:

As face chestia asta dar nu merge... cand instalez windows 7 la sfarsit la
"completing installation" ramane blocat si nu se intampla nimic
si la windows xp pur si simplu nu merge
am incercat 3 windows 7 si 2 de xp nici unu nu merge

| Csmn_Cosmin_2001 a răspuns:

Da ar merge perfect.