| Miruna_5072 a întrebat:

Daca la nfs underground 2 imi apare cand bag cd 2 la 55 % : " A problem occurred when trying to transfer the file ' TRACKS\LOC4DYNTEX.BIN ' from the media. Do you want to retry to copy the file, or cancel the installantion? ". A dat retry, da imi apare acelasi text de mai sus... ce pot sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| Deyu_4766 a răspuns:

Eu am nfs u 2 si mi-a mers nu mi-a aparut nimic daca inca aia cs aman2 fugi repede si schimbal laughing spune ca nu e bunwinking