| Florina_3616 a întrebat:

In seara asta, o colega de la scoala mi-a imprumutat Sims 2.
Nu este original.
Cand bag Cd 2, imi tot da o eroare : A problem occurred when trying to transfer the file `TsData\Res\Sims3D\Sims09.package` from the media.
Do you want to retry to copy the file, or cancel the installation?

Cand dau retry, imi merge instalarea normal pentru 2, 3 minute, apoi iar imi apare asta. dau iar retry, si mi se incarca pana la 100% si nu se mai intampla nimic dupa aceea.Nu stiu de ce la primul Cd nu face,, mofturi".
Va roog sa ma ajutaaati big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Pai cd-ul nue bun, e o versiune proasta luata de pe net sau nu a fost scris cum trebuie! Incearca sa descarci tu de pe net sims 2 si folosesti daemon tools ca sa-l instalezi, sau cauta pe cineva care are un cd care merge!

1 răspuns:
| mandy3 a răspuns:

Pt ca nu este original se intampla asta.probabil ca colega ta la copiat de pe nethappy