| casher a întrebat:

Daca-mi iau xbox 360 de pe un site de cumparare/vindere, acolo scrie modat si nemodat. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| GeorgeFatan a răspuns:

Modat=iti poti downloada jocuri de pe net si le poti pune pe dvd-uri si sa le joci pe xbox fara sa le cumperi!
nemodat=nu iti poti lua jocuri de pe net crackuite. Doar sa le cumperi originale. Te sfatuiesc sa iti cumperi o consola modata. Funda mersi!

1 răspuns:
| LeMet1ng a răspuns:

Modat inseamna ca poti sa iti iei jocuri gratis doar daca ai internet de pe Xbox store(mentionez ca poti sa iti cumperi jocuri pe el), iar nemodat inseamna ca este un xbox normal fara jocuri gratis de pe Xbox store