| LorinToma a întrebat:

Daca schimb procesorul la laptop, lagul din jocuri mi se va micsora? Cu alte cuvinte, ar mari FPS-ul? Ar merge mai bine jocurile?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Nu cred ca poti face ce zici tu...dar poti incerca sa mai bagi rami in el, sa updatezi si sa setezi driverele de la placa video.

2 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

In principiu da. Dar succes sa schimbi procesorul intr-un laptop. Daca iei un i7 haswell si incerci sa il pui unui laptop care anterior avea pentium m, o sa ai surprize...

| AndreiRoll a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi procesorul la laptop :]