| vladimirescu123456789012345678901234567890 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri de vanatoare calumea. Cele mai frumoase primesc funda.

Răspuns Câştigător
| vladimircelviteaz1234567890 a răspuns:

Hunting unlimited, Cabela's Big Game Hunter, Cabela's African Safari, Deer Hunter, Trophy Hunter, The Hunter, Cabela's Grandslam Hunting, Remington Super Slam Africa, Big Buck Hunter.

3 răspunsuri:
| ShadowKayne a răspuns:

Hunting unlimited e un simulator foarte bun cauta ceva versiune noua. o sa-ti placa si eu am jucat hunt.unl. 2007 si a fost bestial. Sper ca te-am ajutat funda?

| Marian_Ilie_1968 a răspuns:

Niste jocuri frumoase de vanatoare sunt
The Hunter, Cabelas hunting expeditions, Hunting Unlimited seriile, Big Game hunter. Sper ca te-am ajutat