| Andreeyutzaaa a întrebat:

Nu stiu ce jocuri sa ma mai joc... Dati`mi idei...:X. Cele mai multe si mai frumoase primesc fundita.happy

5 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Batman Arkham City,Need for Speed:The Run, Call of Duty:Modern Warfare 3, Sims 3, Portal 2, FIFA 12

| morfina13 a răspuns:

Depinde ce jocuri ai vrea sa joci. Sport: pes 2009, 2010, 2011,2012; fifa07, fifa08 (cred ca e cea mai tare din serie fifa 08), 09, 10,11, 12.Racing(cu masini): Split Second:Velocity,Need for Speed Most Wanted,NFS Carbon,NFS Undercover,NFS Hot Pursuit,NFS The Run, NFS World(jocul e multiplayer). Shooter(cu impuscaturi): Seria Call of Duty: CoD 2, 4, 5,6,7,8 (toate sunt foarte frumoase.Si CoD 4, 6 si 8 are o poveste de la cap pana la coada... povestea continua din joc in joc, de la 4 la 6 si la 8); Battlefield:Bad Company 2, Battlefield 3, Wolfenstein 2009, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 (foarte tari jocurile Left 4 Dead si Left 4 Dead 2 mai ales multiplayer. Poti fi in echipa cu prietenii tai, o echipa de 4 persoane care lupta impotriva unui oras de zombii.Si nu orice fel de zombii.smug ),crysis, crysis 2, BulletStorm,Sniper:Ghost Warrior. Action(actiune):Batman:Arkham Asylum, Batman:Arkham City; Seria Assassin's Creed:1, 2,3(brotherhood),4(revelations)...Si cam astea sunt ideile.Nu am scris mai multe pentru ca, credeam ca nu te uiti peste ele. Funda? big grin

| morfina13 a răspuns:

Am uitat sa mai scriu: Shooter(RPG): Fallout 3, Portal si Portal 2. big grin

| deea_5313 a răspuns:

Pai. ai putea juca "Club Penguin" E frumos. Funda?

| ro12ro34 a răspuns:

Intra pe Big Fish gasesti mai multe feluri de jocuri...