| Laurentiu05 a întrebat:

Dati-mi niste sv de furien cu credite gratis mulltee urgent FUNDA

6 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Pai eu nu cred ca sunt servere cu credite gratis.Serverele de furien sunt putine. Daca vrei un server tare intra pe furien.playcs16.tk.Cand esti AssassiN sau ultimul CT ai niste magii care ataca toti inamicii din jur.Are sistem de credite implementat.Nu sunt codati.E voie cu cfg de BHOP.E server cu VIP sistem.

| Laurentiu05 explică (pentru BlackNinja):

Ms daca e si cu Bhop e bine mersi Funda!winking

| Sn2013 a răspuns:

Daca vr iti zic eu sa descarci cs nivdia e4. are la tasta H - Cauta pe acolo pe la script parca sau ceva de genu Cauta -BHOP si merge wb!big grin
pe orce sv vrei

| Rotaryu_Ionuty_1998 a răspuns:

Uiten 86.124.128.42:28015 e un super sv abia s-a deschis trebuie sal populam nu-i cu credite avem arme f bune avem si evenimevt vip free

| Rotaryu_Ionuty_1998 a răspuns:

| Mihoc_Raul_1984 a răspuns:

Furen.anzo.ro