| RzVrazvan a întrebat:

Dati-mi si mie daca stiti niste jocuri cu masini(dar safie curse de masini ilegale gen nfs dar nu vreau most wanted sau carbon ca le-am jucat ceva de ge gangster sau si jocuri cu gangster cu grafica bun si foarte buna)CELE MAI BUNE JOCURI PRIMESC FU NDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| R0b3rT24 a răspuns:

APB (super joc este onlice ti-l recomand)
NFS Run
NFS Undercover
NFS Underground 1/2
NFS World (e online si sunt combinate toate NFS-urile MW Carbon Undercover)
Cam atat ce stiu eu cu masini ilegale si care sunt super tari incercale