| ImTheBest a întrebat:

Vreau si eu un joc cu masini in care sa le tunezi sa te alerge politia sa faci curse la fel ca need for speed most wanted si sa aiba o grafica frumoasa si buna sa se vada la fel ca la need for speed most wanted. Configuratia pc-ului meu este urmatoarea : 3. 00ghz procesoru cu 2 nuclee 1.5gb ram 128 placa video onboard hard 300gb. V-am spus gen nfs most wanted un joc nu srs sau mai stiu eu ce jocuri gen simulatoare... v-am spus vreau sa-mi tunez masina pas cu pas si sa fac si curse ilegale nu neaparat sa ma urmareasca politia nici need for speed carbon ca nu-mi place altceva gen ce v-am zis! Dau funda cele mai multe si cele mai frumoase cu grafica buna! Va rog frumos dati-mi niste jocuri frumoase! cu masini!

2 răspunsuri:
| oana1238105 a răspuns:

Incearca gta.

| ImTheBest explică (pentru oana1238105):

Nu-mi place m-am plictisit de el altceva nu vreau sa fie ca gta cel mai naspa joc din oate timpurile... vreau altceva cat de cat cu o grafica mai frumosa cat de cat acolo...