| MrCristian a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de jocuri oline. Daca s-ar putea sa imi spune si cum se joaca si ce trebuie sa faci in acel joc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Razvan_Rodean_1999 a răspuns:

DARK ORBIT - navete spatiale
POGO - un site cu foarte multe jocuri online
NARUTO-ARENA - trebuie sa castigi personaje + exp + distractie am si eu cont dacal joci scriemi FUNDA

| MrCristian explică (pentru Razvan_Rodean_1999):

Pai jocul acela naruto arena e oline? Adica mai explicit ce trebuie sa faci in el.

| Razvan_Rodean_1999 a răspuns (pentru MrCristian):

Iti da level 1 cu ranguri dupa 5 level faci un rank exemplu anbu sannin akatsuki kage hokage poate fi doar unu ales de admini. si ai vreo 80 de personaje din naruto cam asa si la inceput ti da pe cei legendari de care toti o auzit rock naruto neji, si cu cu iei la dif misiuni trebuie sai folosesti intro echipa de 3 ( +chakra) si trebuie sa faci combouri... apoi unele misuni cere rank ridicat si trebuie sa faci level ( faci misiuni pe quick lvl pe ladder ) ii fain daca te bagi scrie comm

3 răspunsuri:
| comiandreea a răspuns:

Goodgame Big farm. Trebuie sa ingrijesti ferma ta.