| florinmare89 a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri faine dar nu browser. fUNDA SI CEILALTI PRIMESC VOT

Răspuns Câştigător
| AdyAl3xa a răspuns:

1.Metin2; 2.Prototipe2; 3.BloodRaine; 4.Counter Strike; 5. League of Legends! Toate sunt foarte tari.Le-am jucat si inca le mai joc. FUNDAbig grin?

| florinmare89 explică (pentru AdyAl3xa):

Trebuie cd sau dvd la vreo unu?

| AdyAl3xa a răspuns (pentru florinmare89):

Nu trebuie nimic!
le descarci, iar la cele multiplayer gen mt2 sau samp faci cont

| florinmare89 explică (pentru AdyAl3xa):

Man imi poti face cont de league legend ca la mine tat da error

| AdyAl3xa a răspuns (pentru florinmare89):

Da doar ca trebuie sa-mi zici idul tau si il activezi tu ok?

| florinmare89 explică (pentru AdyAl3xa):

Filipadrian55

7 răspunsuri:
| ciprian222 a răspuns:

NA de aici:
Dawn of war(is mai multe)
Dead Island
DAy Z(e mod pentru Arma II)
Minecraft
SAMP(e un fel de mod pentru GTA:SA)
Lucius
The walking dead(is 5 episoade)
ETC.

fundita?

| GasBoy a răspuns:

Left4dead(1,2),counter strike source, GTA3, vc, sa, 4, spiderman, halo trial(o singura misiune)sper ca ti-am fost de ajutorlaughing)