| AnnonimusX a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri multiplayer pentru procesor AMD Sempron 2600+, memorie 700 mb si Nividia GeForce 5200.Inafara de san andreas ca am incercat pe un server si am renuntat la tot.Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Counter-strike, quake live, mu online

| AnnonimusX explică (pentru Zangetsu):

Multumesc,multumesc! Eu joc acum counter-strike source. Quake nu prea am mai jucat, dar o sa incerc.Mu online l-am jucat si mi-a placut.Multumesc pentru raspuns.Astept si altele!

| alex11x a răspuns (pentru Zangetsu):

Multumesc si mie imi place mu online mai ales ca am gasit server roman