| ShaunWhite a întrebat:

Dati-mi si mie pe club penguin un cont member ori facetimil pe asta member

Nume: Danutz002
Parola:samariteanul00

Cine scrie aici ca mi l-a facut are funda dar chiar sa mi-l faca!

8 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Nu iti mai publica parola si numele de utilizator! Iti poti gasi contul spart!

| ShaunWhite explică (pentru T7uk):

Lasama naiba ca ma doare undeva pe mine eu am zis sa mi-l faceti member!

| T7uk a răspuns:

Treaba ta...

| ℓαυrıtα a răspuns:

Imi face si mie cineva contul member cu cheat engime ca nu stiu sa il folosesc?

| DubitaDanu a răspuns:

U:kaia1002
p:kaia2004.
da-mi si tu un cont member.dar daca itibati joc de mine til banez bun da sa mi-l dai bun

| alexjeff a răspuns:

Eu am multe conturi member dar trebuie sa-mi dai un cont care merge, tot member tongue

| Safire17 a răspuns (pentru alexjeff):

Adica dai un cont member pentru un cont member? Daca da, ce castigi?

| ShaunWhite explică (pentru Safire17):

Nu ma dar si asa s-a schimbat parola nu stiu care a schimbat-o...

Si ala nu era member dar da ca tu nu sti sa citesti...

Dati-mi si mie pe club penguin un cont member ori facetimil pe asta member.Asta am scris eu ma!