| AndrEey007 a întrebat:

Dati-mi si mie siteul de unde sa downloadez minecraft am cautat dar nu am gasit va rooooog dau fundawinking

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Aici ai linkul: http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html Daca vrei poti downlada versiunea 1.6.2, sau daca ai un pc mai vechiut sub acel video ai acolo ''Afiseaza''. Si o sa ai tutorial pentru 1.5.2. Iti recomand aceasta versiune pentru ca este mai simpla.

| AndrEey007 explică (pentru YoChriss):

At java.lang.Thread.run(Unknown Source)
asta imi apare cand ii dau sa apas offline si nu merge crying

| YoChriss a răspuns (pentru AndrEey007):

Dezinstaleaza-l si mai instaleaza-l o data. rmeaza corect pasii pentru versiunea 1.5.2 nu o lua pe 1.6.2. Daca tot face asa nu joci deloc ca pot sa fi pus ceva virusi sau nu stiu. Dar stiu ca site-ul e de incredere. Eu am si cont pe forum.

| CCs a răspuns:

Adauga-ma pe facebook daca e ca imi interzice TPU sa-ti dau raspunsul
cosmin chivulescu