| andreicns5 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin server privat da cu multi bani nu hamer dinamikm mondial altu mai smecher cu batalie cu arme de 70 lunara sirus multe

Răspuns Câştigător
| PaulCopcea a răspuns:

Mt2adventure.faci bani usor, cresti usor, arme de 75 gasesti si pe jos.perlele sunt 750k alba, 1kk albastra si 1, 25kk rosia.ieftine...totul e ieftin.

2 răspunsuri:
| andreicns5 explică:

Si pntr mine tot mondial si adventure

| Florin_5410 a răspuns:

Pai am mai multe daca vrei uite:mondialmt2, hammermt2, adventure mt2 dar pentru mine cel mai bun este mondialmt2happy