| vladutz1 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin2 privat sv sa nu fie gx united dinamik hammer speed vyp si altele...
1.sa fie si pvp -pvm
2.rate 500+
3. oteluri sau kinguri
4.sa mearga si nu fie pe hamachi...
sper sa gasiti un metin2 cu conditile asta funda! vot! repede pana maine pls

Răspuns Câştigător
| SchooB a răspuns:

Stiu eu un sv: scrie p google mondialmt2 si dai Astasia(ultra fun), e cel mai bun big grin
Funda? big grin

3 răspunsuri:
| AlexFOCA a răspuns:

Stiu eu unul da nu e +500 e cam +200 are 250 lvle. Eu am 113 pe ala.
Se numeste MondialMt2 si nu e pe hamachi!

| vladutz1 explică:

Eu vreau un metin nu mondial...unu sa evolueze aproapo toate armele.

| cosmin_5311 a răspuns:

Pai pe mondial mt2 faci la arme legendare si king foarte mare da pacat ca s-a inchis servaru da o sa se deschida incurand