| KoZzZ a întrebat:

Dati-mi si mie un servar de metin2 privat servar pvm si pvp dau Fund@!

3 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Metin2 Arena server(pvm) privat romanesc cred ca e singuru svr in care nu se doneaza si nu e prin Hamachi bafta

| Nexon a răspuns:

Pvp : hammer, light; pvp +pvm : tim, gx, h1n1, mondial, valmondial, blackburn.

| Pitikot_6473 a răspuns:

Incearca Lunaris Mt2 happy. Are bonusuri 6/7 la magazinul general. Daca ai nevoie de mai multe informatii cauta-ma : pitika. teckz. Bafta :].