| Thrimbor a întrebat:

Dati-mi toate jocurile browser care le stiti repede! Cele mai mult funda!big grin

Răspuns Câştigător
| CraciunMarius2012 a răspuns:

4story. metin2, lego unverse. S4league gta vice city gta san andreas asasin cred 2 starcraft warcraft counter strike pinbal solitare star wars jedi knig star wars academy star wars lego gta 4 swat 4 Mafia II
-L.A Noire
-Assassin`s Creed Revelations (cel mai frumos din toata seria)
-Battlefield 3
-Call Of Duty Modern Warfare 3
-Call Of Duty Black Ops
-Tom.Clancy's.Rainbow.Six.Vegas.2
-Saint`s Row (sunt mai multe)
-Just Cause (seamana mult cu GTA 4 chiar mai bun)Fifa 07, 08, 09,10,11,12 pes 2008 2009 2010 2011 2012 Astea sunt jocurile pe care le stiu eu astept funda

| Thrimbor explică (pentru CraciunMarius2012):

Frate eu am cerut jocuri browser ex: triburile, da ma rog