| Aide a întrebat:

Dati-mi un link de unde pot sa-mi fac cont imvu. de fiecare data cand vreau sa-mi fac cont, introduc toate datele nu merge. scrie ceva cu rosu drept sus

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:)
uite aici sper sa mearga:D
http://www.imvu.com/signup/index/

| Aide explică:

Am o intrebare de ce imi scrie IMVU was unable to process your request. ce trebuie introdus pe langa codul ala?

| Tuitiiii a răspuns:

Heii, se intampla des in ultimul timp asa la IMVU. :] Au mari probleme;].

| Pana_Cosmina_1997 a răspuns:

Mie imi scrie dar nu imi apare alea cu lest name si celelalte pana la id-ul de mes nu stiu ce sa fac sa mearga... sau nu stiu si am completat corect dar dupa ce completez mereu la ultima... imi apare aia rosie de sus si acolo
,, try again'' ce pot sa fac? chiar vreau cont pe imvu!