| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog niste aplicatii/jocuri interesante pentru android(in afara de angry birds, temple run, fruit ninja). Fundaa pentru cele mai multe aplicatii captivante!

3 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Ben 10 xenodrome, water?, CS portable, pou, hero gladator, true skate, talking ben, LOD, mortal combat, gta 3, wonder zoo, fishing game, racingmoto, hill climb racing, bad piggies,

| JustSolutions a răspuns:

Incearca [flick shoot](nu stiu bine cum se scrie, hero of sparta nfs shift asphalt racing 6 etc

| RobertSkiller69 a răspuns:

Hill climb racing, bad piggies...