| Anonimul3315 a întrebat:

Dati-mi va rog niste jocuri pe calculator... Ma plictiseesc si vreau sa joc ceva pe calculator retineti! Deci dati-mi jocuri video. Mereu cand am pus intrebarea asta toti ziceati,,Iesi afara iesi afara iesi afara..." Fratilor fratilor voi chiar nu intelegi ce inseamna jocuri pe calculator?! In primul rand mai si ploua de nici degetu nu poti sal scoti pe fereastra. Deci jocuri pe calculatoooor. Apropo oriceeeeeee joc. Orice joooc numai sa nu fie pazal sau cu sporturi. Jocuri cu bataie(nu box sau resling). Cu bataie in gen de ori cu sabii ori cu mitraliere dar daca e sa fie medieval sa nu fie cu arme de foc. Deci ori cu tancuri cu din astea moderne ori cu sabii, cavaleri. Fara failuri dinalea cu pusti, ai tras o data si trebuie sa astepti 5 minute pana baga prostu ala alt glont. Va rooog. Va dau 300 de funde daca ar fi posibil.

7 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Poti incerca in genul jocurilor shooter (cu impuscaturi, teatre de lupta, razboaie, etc.):

-Battlefield Bad Company 2
-Medal Of Honor Pacific Assault
-F.E.A.R 3
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Battlestrike Force Of Resistance
-Brothers In Arms
-Arma 2
-S.T.A.L.K.E.R Call Of Prypiat
-Max Payne
-Delta Force 2
-Hitman Blood Money
-etc.

In genul jocurilor medievale (ai doar sabii si nu arme de foc):

-Rome Total War
-Empire Total War
-Medieval 2 Total War
-The Great Battles Medievals
-Age Of Empires 3
Mount and Blade Warband (acesta e putin mai diferit insa e si cel mai captivant, esti cu un player pe care ti-l creezi si duci luptele singur, e misto)

Jocuri in gen "Open World" precum Vice City sau San Andreas:

-Mafia 2
-The GodFather 2
-Saints Row The Third
-Scarface
-The Saboteur 2
-True Crimes New York City
-etc.

Mai sunt jocuri de strategie (tot cu lupte, insa le duci cu arme moderne, tancuri, avioane, etc.):

-Company Of Heroes
-Men Of The War
-World In Conflict
-Theatre Of The War
-etc.

Bafta!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Street fighter x Tekken, Alan Wakes American Nightmare, Diablo 3, Games of Thrones, Resident Evil Operation Racoon City, Freedom Fighters, StrongHold3, Prototype, Mirror's Edge, Syndicate, Jagged Alliance Back in Action, King Arthur 2, Assasin's Creed Revelations.
Sunt mult mai multe dar astea sunt cele care mi-au placut cel mai mult mie deci sper sa-ti placa si tie... ENJOY!

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html Aici jocuri multe de toate felurile
http://www.ea.com/nfs Aici Nfsuri een jocuri(racing)

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Metin2,4story,drakensang

| Norocosul23 a răspuns:

Eu iti voi da si jocuri online si downlaodate ok?

1)League of angels
2)Minecraft
3)Cs:Go
4)Gta san andreas
5)Transformice

Funda? happy

| gabi56 a răspuns:

Inceraca cs1.6 si fifa 08

| JohNny2013 a răspuns:

Lasa jocurile! Invata gramatica!