| ShaunWhite a întrebat:

Dati-mi va rog site oficial metin2 europe. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Nume a răspuns:

Http://www.raisingstorm.eu/
Inregistrare: http://adf.ly/55rJP

| ShaunWhite explică (pentru Nume):

Nota 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 Bravoooooo mssssssssssss multtttttttttttttttttttttt

| cosminelFdb a răspuns (pentru ShaunWhite):

Ce rate are?

| firstjack13 a răspuns (pentru Nume):

Ma nu mergeee

| FcDb_Raul_1998 a răspuns (pentru Nume):

Pe mine nu ma lasa straight face

| adymare89 a răspuns (pentru Nume):

Nu mere, si poate vrei sa zici european

16 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Raspuasta e bun emt2.zapto.org/

| ValentinFlr a răspuns:

Nu mai exista Metin2Europesad... s-a dat rr, eu cred ca s-a dat din cauza ca multi aveau arme 150 si kinguri, pose straight face si era prea mult macel...a fost cel mai tare care l-am jucat :-

| PopAntonio a răspuns:

Metin2 european scrii pe net si gasesti download usor inregistare usora e ro 24 din 24 e tare

| eLeKTr0 a răspuns:

Ma la mine nu merge site-ul asta

| tonyxey a răspuns:

E prea simplu ca sa-ti dea siteul corect trebuie sa scrie Metin 2 European de fiecare data la orce metin ca sa-ti dea site-ul bun

| Spiridon_Dumitru_1994 a răspuns:

Vreau mt2 european 2012

| Janelu a răspuns:

Acuma metin2europe este inchis dupa ce sau sters toate conturile si toti playeri au fost nevoiti sa inceapa de la 0!

| funkyemo423 a răspuns:

Pai site-u nou este: emt2.zapto.org/