| PaulDaBoss a întrebat:

Dati-mi va rog un server de SA:MP de RP romanesc si sa fie foarte tare si sa aiba mai mult de 100 de playeri. FUNDA!

1 răspuns:
| Bogdan_Maris_1996 a răspuns:

Salut! Te asteptam pe serverul nostru |Romania Nightmare| de tip Roleplay.
Serverul nu este de mult deschis nu sunt multi playeri dar va fi populat.
Avem 15 factiuni+joburi secundare 20.In Los Santos cele 4 ganguri:Grove, Ballas, Lsv si Vla au teritorii.Liderul poate sa cucereasca teritorii prin /takezone si sa faca razboi cu /war.
Avem implementate 20+ bizuri si 91 de case+nrg-uri personale.Serverul este pe Sa-mp 0.3e.

Cautam Admini+Helperi+Lideri la factiuni.Va asteptam cu drag si daca vreti admin aduceti playeri.
Pt owner/co owner o donatie ca sa putem hosta serverul
Cu drag, Echipa Romania Nightmare