| Stef0909 a întrebat:

Dati si mie idei de jocuri pc sport, simulator dar NU actiune.Multumesc.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Stef0909 explică:

Nu multumesc.Am jucat toate jocurile tale mai putin wrestling care nu imi place.Si eu prin simulator ma refer la jocuri simulator adica: driving simulator, euro truck simulator ceva de genu...As vreau jocuri soporturi diferite:raliuri, nfsuri ceva. Orice jocuri care nu implica actiune.
Mai astept raspunsuri!
Funda!

| ALIN10WWE a răspuns:

JOCURI sport wwe, fifa,nfs mw,all stars,wrestling revolution
ONLINE simulatoare the sims, super secret, the vile, dragon city, milion citi, dinasti, family farm.