| mihai2233 a întrebat:

Datimi un server cs la care se da admin gratis.sau cine vrea sa joace tekkit lite, tekkit classic cu mine

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Mai pe toate serverele comunitatii de cs ( servere publice ) se ofera admin. Tot ce trebuie sa faci este sa ai un minim de ore jucate pe acel server ( uita-te pe forum ), sa te imprietenestii cu playerii, si sa respecti regulile! Dupa aceea poti face o cerere admin, si vei primi cu siguranta! La fel. la nu stiu cate ore jucate, te va avansa in grad ( admin )

Bft! happy