| DerekMontayne a întrebat:

Dau cont farmerama LvL 64 numele razvan3 dar parola o dau pe mess dar vreau ceva in schimb.

ID:davidboss0

3 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Am lev 72 dar am cont mai mici de peste 50 full echipate depinde ce ai pe cont si ce vrei daca ai peste 300 pomi vordim daca nu...bogdy_M2Game4D.

| Heys a răspuns:

Am lev 72 dar am cont mai mici de peste 50 full echipate depinde ce ai pe cont si ce vrei daca ai peste 300 pomi vordim daca nu...bogdy_M2Game4D

| DerekMontayne explică:

Am 3 de canguri si am destul de multi pomi am sa-ti trec id acum dar sper ca la ferma ta nu mai stie nimeni numele.