| Cartita a întrebat:

Dau cont lv 92 pe metin2fun iteme care se afla pe iel:pose +9, sirius+9, otravita+9, 4 scuturi vultur +9, 1 scut leu+9, 1 scut tigru+9, seturi pentru toate rasele 500kk, dga+9, ninfa+9, 2 otele war +9.Si niste iteme de ninja de lv mai mare 80+...Contul cu toate itemele le dau pe un cont bunicel pe ro server dracko sau dau doar iteme pe iteme...care vrea contul pe fun si are cont pe metin2ro server dracko dati add la id: costy_mister07!

1 răspuns:
| Iulica1997 a răspuns:

Am eu cont de metin2RO m-am chinuit mult la el dar as vrea sa incerc si funwinking contul meu are iteme pe el destul de bune dar nu pose, sit din astea pentru ca RO este mega GREU!