| FoNemeKo a întrebat:

Dau Funda! Am Gta San Andreeas si m-am dusla rezolutie si din greseala am dat pe 1600x1200 si acum imi apare numai negru cand sunt in joc si mai apare un dreptunghi pe care scrie:Input resolution out of range...Cum pot sa schimb rezolutia la normal? Am incercat sa fac fara sa vad, dar n-am reusit!

3 răspunsuri:
| Amy240 a răspuns:

Am avut si eu si iti garantez ca nu te mint. Mie mi-a mers cateva zile dupa aia mi s-a intamplat si mie la fel deorece ARE VIRUSI. Sper ca te-am ajutat happy

| FoNemeKo explică:

Trebuia sa sterg gta.set din gta san andreeas user files..vaisamar!

| catalin32 a răspuns:

N-ai cum!