| Stocle a întrebat:

DAU FUNDA! am si eu o problema deci am OPERA si de 2 zile cand intru pe site imi apare o casuta si zice ( unul dintre certificatele de server a expirat, doriti sa acceptati certificatu ) si ma pune sa dau aproba refuza sau ajutor si nu stiu cum sa fac sa nu mai apra ca, chiar daca dau aproba mai imi apar 10 casute trebuie sa dau aproba la toate

1 răspuns:
| gabrielnecula a răspuns:

Nu trebuie sa dai apropa la toate iti pot da eu un site de unde poti descarca googaluri de toate ce doresti programe pentru calculator si opera pe care il ai tu este expirat si trebuie un google nou iti sugerez sa intri pe www.ninite.ro sa dai pe primul care iti apare si ai o sesiune de programe pentru calculator :X