| Bella25 a întrebat:

Am o problema pe facebook, cand intru pe cont intr-un colt al paginii imi apare o casuta cu un lacat, si imi zice cum ca conexiunea este criptata? Cu chestia asta, nu mi se mai afiseaza imaginile pe wall de exemplu (adica imi apar casute albe), doar daca dau click pe ele le pot vedea. Ce trebuie sa fac ca sa imi revina la normal? Funda celui care ma ajuta, va rog mult!

2 răspunsuri:
| Rotaru_4395 a răspuns:

La mine este asa doar, ca nu pot vedea pozele si la facebook-ul meu imi apare criptata toata pagina desi eu sunt logata.

| Dumitru_Ionela_1980 a răspuns:

Buna am o problema cand intru pe facebook imi arata un lacatel si nu pot vedea pozele, ce pot face